شرکت خدمات مسافرتی و هواپیمایی

رویای جهانگردی چهارفصل

زیر نظر اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری استان تهران

سازمان هواپیمایی کشوری جمهوری اسلامی

تلفنهای تماس ویژه مسافرین گرامی  42632 ,  88530609 ( خط ويژه ، پاسخگويي تا 8 شب)

تلفنهای تماس ویژه ارگانها و شرکتهای طرف قرارداد : 88549155

تلفنهای تماس ویژه آژانسهای همکار : 22695111

تور ارمنستان زمستان 98 | تور ارمنستان اسفند 98


مسافرین محترم و گرامی نرخ های اعلام شده قیمت های ویژه می باشد.

و قیمت های تور به نسبت ساعت روز و حرکت پرواز ممکن است تغییر یابد.

برای اطلاع از نرخ های دقیق تور با همکاران ما در بخش تور خارجی تماس بگیرید.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

رستوران مستر گیروس ارمنستان

معرفی:رستوران مستر گیروس یکی از رستوران های خوب ارمنستان میباشد.این رستوران شهرت جهانی دارد و  یکی از شعب رستوران‌های زنجیره‌ای مستر گیروس است که انواع فست‌فود و سالاد یونانی سرو می کند البته در این رستوران علاوه بر انواع ساندویچ ، غذایی شبیه به شاورما نیز سرو می شود.مسافران تور ارمنستان در این رستوران میتوانند انواع فست فود های یونانی با طعم های متفاوت نوش جان کنند.اگر وصف شیرینی های ارمنی را زیاد شنیده اید ، با صرف غذا در Mr.Gyros فرصت دارید که انواع بستنی و شیرینی های ارمنی را بعنوان دسر میل کنید .در رستوران مستر گیروس ایروان انواع خاصی از دسر مانند پای یونانی با دارچین سرو می شود.این رستوران دارای پرسل های خوش برخورد میباشد که از مسافران تور ارمنستان پذیرایی میکنند.این فست فود حدود 20 شعبه در کشور ارمنستان دارد.

رستوران مستر گیروس ارمنستان

منو رستوران:رستوران مستر گیروس دارای منو غذایی از انواع فست‌فودهای یونانی، انواع بستنی، انواع ساندویچ و سالاد میباشد که مسافران تور ارمنستان میتوانند از روی منو غذایی سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاري:رستوران مستر گیروس از ساعت 11 صبح تا 10 شب آماده پذیرایی از مسافران تور ارمنستان میباشند.

رستوران مستر گیروس ارمنستان

موقعیت مکانی:این رستوران حدود 20 شعبه در کشور ارمنستان دارد.

ارمنستان-ایروان-خیابان تومانیان-خیابان 21/1

پیشنهاد ما:این رستوران با بهترین غذا های که سرو میکند یک انتخاب مناسب برای مسافران تور ارمنستان میباشد تا در یک مکان مناسب غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند.

رستوران مستر گیروس ارمنستان

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

رستوران الد ایروان ارمنستان

معرفی:رستوران الد ایروان یکی از رستوران های قدیمی و معروف ارمنستان میباشد.مسافران و گردشگران تور ارمنستان میتوانند در فضای صمیمی رستوران که فرهنگ باستانی ارمنستان از دکوراسیون در و دیوارش موج می زند در حالی که به موسیقی سنتی ارمنی گوش دهند.رستوران اولد در ساختمانی بسیار بلند قرار دارد و هر طبقه این ساختمان سبک و موسیقی خاص خودش را دارد و در طبقات بالاییش چشم انداز زیبایی از خانه اپرای ایروان به چشم میخورد.آشپز های رستوران حرفه ای هستند و بهترین غذا های ارمنی را برای مسافران تور ارمنستان سرو میکند.پرسنل ها و کارکنان این رستوران نیز مجرب هستند و با روی خوش از مسافران و گردشگران تور ارمنستان پذیرایی میکند.دیوار های این رستوران از چوب و سنگ بر اساس معماری ارمنی ساخته شده است و نشان دهنده فرهنگ غنی و کهن این کشور میباشد.

رستوران الد ایروان ارمنستان

منو رستوران:رستوران الد ایروان دارای منو غذایی از بهترین غذا های ارمنی و بین المللی، دلمه کباب، ایشخان میباشد.تمام غذا ها با مواد غذایی با کیفیت و خوب آماده و سرو میشوند.

ساعت کاری:رستوران الد ایروان از صبح تا شب ساعت 10 آماده پذیرایی از مسافران تور ارمنستان میباشد.

رستوران الد ایروان ارمنستان

موقعیت مکانی:ارمنستان-ایروان-بلوار نورث

پیشنهاد ما:این رستوران با فضای زیبا و غذا های لذیذ یک انتخاب مناسب برای مسافران تور ارمنستان میباشد تا خستگی یک روز از تن دور کنید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

رستوران کلوب جاز ملخاس ارمنستان

معرفی:رستوران کلوب مرجاس یکی از رستوران متفاوت ارمنستان میباشد که از موسیقی جاز استفاده میکند تا مسافران عزیز تور ارمنستان که به موسیقی جاز علاقه دارند  میتوانند رستوران کلوب جاز بهترین غذا ها را برای مسافران تور ارمنستان سرو میکند.این رستوران آنقدر معروف میباشد که باید قبل از رفتن به آنجا میز رزرو کنید.پرسنل های این  هتل بسیار خوش برخورد هستند و سرعت بالا به مسافران عزیز تور ارمنستان خدمت رسانی میکنند.شما قطعا " لوون ملخاسیان" اسطوره پیانیست ارمنستان را میشناسید،  کسی که  مالک این رستوران است و نامش بر روی کلوب میدرخشد و هرشب، بعد از نیمه شب به این کلوب می آید و اجرای زنده دارد که این برنامه مفرح در بین مسافران عزیز تور ارمنستان طرفدار بسیار دارد.

رستوران کلوب جاز ملخاس ارمنستان

منو رستوران:رستوران کلوب دارای منو غذایی از استیک و پاستا و نوشیدنی میباشد قطعا طعم بینظیر غذا های این رستوران تا ابد در ذهن شما باقی میماند به طوریکه در  سفر های بعدیتان به ارمنستان دوباره به این رستوران میروید و از غذا های آن میل میکنید.سبک غذا های این رستوران ارمنی، بار، اروپایی و گیاهی میباشد.

ساعت کاری:رستوران کلوب از 11 صبح تا 2 بامداد آماده پذیرایی از مسافران عزیز تور ارمنستان میباشد.

رستوران کلوب جاز ملخاس ارمنستان

موقعیت مکانی رستوران:ارمنستان-یروان-خیابان پوشکین

پیشنهاد ما:مسافران تور ارمنستان میتوانند در این رستوران از ناهار، شام، غذاهای آخر شب، نوشیدنی، صرف غذا اختصاصی، رزرو، فضای نشیمن، خدمات گارسون، پارکینگ خیابانی، فول بار، پرداخت هزینه دیجیتالی و دسترسی به اینترنت بیسیم رایگان استفاده کنند و همچنین رستوران ملخاس دارای فضای مناسب برای مناسبت های خاص و قرارهای رمانتیک میباشد.

رستوران کلوب جاز ملخاس ارمنستان

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

رستوران کوکاس ارمنستان

معرفی:رستوران کوکاس یکی از رستوران های معروف ارمنستان میباشد.این رستوران در مرکز شهر ایروان و در خیابان هانراپتوتیان قرار دارد.رستوران کوکاس نوشیدنی های لذیذ را در کنار غذا سرو میکند و همین موصوع باعث معروف شدن این رستوران میباشد.رستوران، فضایی کاملا قدیمی و سنتی دارد و شباهتی به رستوران های دهه نود، که همین فضای قدیمی ، حس و حالی فوق العاده به کوکاس تاورن بخشیده همچین موسیقی ارمنی همیشه در این رستوران به گوش میرسد و محیط را مخصوصا برای توریست ها دلنشین تر میکند، بخصوص که این موسیقی با رقص محلی هم همراه است.رستوران کوکاس دارای پرسنل مهربان و خوش برخوردی میباشد تا مسافران عزیز لحظات خوشی را سپری کنند.این رستوران 2 شعبه دارد.کیفیت غذای هر دو عالی میباشد ولی فضای آن رستوران کمی بزرگتر میباشد.رستوران دوم در خارج از شهر در بزرگراه آشتاراک قرار دارد.

رستوران کوکاس ارمنستان

منو رستوران:رستوران کوکاس بهترین غذا های سنتی ارمنی و گرجی، غذاهای محلی، دریایی، اروپایی و ایتالیایی را برای مسافران و گردشگران عزیز تور ارمنستان سرو میکند.تمام غذا ها با مواد غذایی با کیفیت آماده میشود.

ساعت کاری:رستوران کوکاس از ساعت 12 صبح الی 12 شب آماده پذیرایی از مسافران تور ارمنستان میباشند.

رستوران کوکاس ارمنستان

موقعیت مکانی:ارمنستان-یروان-خیابان هانراپتوتیان-پلاک 82

پیشنهاد ما:فضای زیبای رستوران این امکان را به مسافران میدهد تا بهترین غذا ها را در این رستوران میل کنند.به گردشگران تور ارمنستان پیشنهاد میشود تا در طول سفر برای یک بار هم به این رستوران بروند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

رستوران دلماما یروان ارمنستان

معرفی:رستوران دلماما از بهترین و معروف ترین رستوران های یروان میباشد که در بین مسافران عزیز طرفدار زیادی دارد.این رستوران با بکار گیری بهترین آشپز ها و سر آشپز ها بهترین غذا های ارمنی و بین المللی را برای مسافران تور ارمنستان سرو میکند.اگز به اسم رستوران دقت کنید میتوجه میشوید که اسم آن از دلمه گرفته شده است و دلمه  غذای معروف و پرطرفدار این رستوران میباشد.پخت این غذای ارمنی با جاهای دیگر کاملا فرق دارد و فقط در این رستوران به این شکل طبخ میشود و در هیچ جای دیگری شما  این دلمه های خوشمزه را نمیتوانید پیدا کنید.در سایر رستوران های ارمنستان برای طبخ دلمه گوشت و برنج را با هم ترکیب می کنند و پس از اضافه کردن ادویه جات خوش  طعم، مواد را داخل برگ های مو می پیچند. ولی در رستوران دولماما روش پخت آن کمی متفاوت می باشد. در اینجا به جای گوشت چرخ کرده از قطعات ریز گوشت استفاده و به  آن فلفل و رزماری اضافه می شود و در آخر هم بر روی آن ماست و لیمو می ریزند.

رستوران دلماما یروان ارمنستان

منو رستوران:رستوران دلماما عذا های ارمنی و بین المللی،خاورمیانه ای، اروپایی را سرو میکند.مسافران تور ارمنستان میتوانند از روی منو غذای مورد علاقه خود را سفارش  دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:رستوران دلماما هر روز از 11 صبح تا 11 شب آماده پذیرایی از مسافران تور ارمنستان میباشد.

رستوران دلماما یروان ارمنستان

موقعیت مکانی:ارمنستان-یروان-خیابان پوشکین-شماره 10

پیشنهاد ما:مسافرانی که به ارمنستان سفر میکنند به شما پیشنهاد میکنیم برای صرف غذا حتما برای یک بار هم شده به این رستوران رفته و از غذا های لذیذ آن میل کنند.

رستوران دلماما یروان ارمنستان